Listopad 2013Vzkaz pro: Markiza

14. listopadu 2013 v 12:58 | All€$a |  Diary
Ahoj. 18.října si mi psala na blog. Ráda bych se podívala na ten tvůj, ale asi si zanechala špatný odkaz a prostě to nejde. Tak kdyby ses tu ještě někdy ukázala, napiš ;)

Dobrou noc (→Raego feat. Kristýna Šebíková - NAHORU)

4. listopadu 2013 v 23:27 | All€$a |  Diary
Tak jak ten dnešní den kreténsky začal.... tak nádherně skončil ♥
A opět za to může on ↓ A teď nemyslím jen jeho skvělým hlasem a songama který zvedaj náladu. Ale tak, jak by asi nikoho nenapadlo ♥


Odpočívejte v pokoji...

2. listopadu 2013 v 11:40 | All€$a |  Diary
Předtím jsem chodila v Pelhřimově na hotelovku, dva roky. A včera jsem se dozvěděla, že ředitel se oběsil... Prej bral nějaký prášky nebo co. Že od začátku roku nebyl úplně v pohodě. A teď někdy se prej pohádal se ženou, tak šel do druhýho patra...
Vím že to sou už dva roky, co jsem tam nebyla, sle stejně... takovej úplně v pohodě chlápek... jasně, že mě občas štve, ale to tak je i u oblíbeného učitele.
Nevím přesně kdy, ale asi to nebude ani týden.
Páni, a to sem mu slibovala, jak se za nim někdy stavim....
Měla jsem ho celkem ráda, úplně mi vhrkli slzy do očí, když sem to zjistila. A od tý doby na něj myslim. Achjo...

Josef Kuchař

Byl jste skvělej chlap.

Kino ..→ Enderova hra (1.11.2013)

2. listopadu 2013 v 11:19 | All€$a |  Kino


Film je vlastně o boji s Termiťany. Ve válce je většina dětí, protože uvažujou jinak než dospělí a je větší naděje to vyhrát.
Ender je ve výcviku, stejně jako předtím jeho sestra a bratr. Bratra nevzali kvůli velké agresivitě a sestru zase kvůli silným emocím. Jako třetí dítě nemá moc šanci, nevkládají v něj žádné naděje. Jenže Ender postupuje výš a výš.
Nebudu vám to tu vykládat celý, pak by ste se na to pomalu nemuseli dívat :D
Ale trochu mě... jak to říct? :D Zaskočilo, pobavilo, překvapilo.... tak něco :D že tam hraje Moises Arias, co hrál malýho parchanta Rica. Nemůžu za to, ale tak nějak sem si tam představovala Tica :D Ale to je nepodstatný detail :D ;)
Film se mi moc líbil. Je tam nečekaný zvrat, což je pžasné, ale při tom se mi to nelíbí :D a nedokončený konec. Ale je to skvělý film plný dobrých efektů. Takže pokud máte rádi filmy o válce s mimozemšťanama (se kterými se v poslední době jakoby roztrhl pytel), určitě doporujučuju.


(Můžu odebrat body za to že se mi nelíbí nedokončenej konec a zvrat na stranu, která se mi nelíbí? :D asi moc ne, co :D )

→ 99%