Září 2013Kino ..→ Mortal Instruments: Město z kostí

22. září 2013 v 20:05 | All€$a |  Kino

Včera 21.9. jsem byla na filmu, kterej jsem hrozne moc chtěla vidět :D
Úplně mě nadchnul. Nejlepší film, kterej jsem v posledních týdnech viděla! Líbil se mi už z upoutávky, ale že se mi takhle hodně moc zalíbí, jsem vážně nečekala. Ale miluju ho! :D Určitě doporučuju všem fanouškům fantasy ;)→100%


Kino ..→ Elysium a Kick ass 2 (30.8.2013)

22. září 2013 v 20:03 | All€$a |  Kino

Elysium


Film se mi dost líbil, i když polovina z nich umřela. Možná se mi líbil i víc, než Pacific rim. Pěkný zbraně tam mají :D a dost dobrou vychytávku, která vyléčí jakoukoli nemoc. To by už sakra chtělo vynalízt, ne???
Všimli jste si, jak se s takovými filmy jakoby roztrhnul pytel? :D O konci světa, o mimozešťanech, o budoucnosti, jak je země zničená, atd. Když mluvíme o mimozemšťanech, viděli jste film Prometheus? Cca rok starý film. Jasně, s tímhle se moc srovnávat nedá, tady marťánci nejsou :D Ale i tak. Tenhle film je zozhodně mnohem lepší.
V podstatě to dopadlo dobře.

→ 90%Kick ass 2


Pamatujete si jedničku? Rozhodně je mnohem mírnější. Začátky jsou vždy klidnější než pokračování a pak ty následky, to je jasné.
Dave se mnohem víc snaží a má celkem svaly. Mindy zkusí normální život, bez svého druhého já, Zabiječky.
Blbý je, že chtějí pomoct světu od zla, ale díky tomu ho vlastně vznikne ještě víc. Ale přes veškeré problémy (trvalé) se dostali do celkem zdárného konce. Který nebyl přímo takový jaký jsem čekala, ale i přes to :)

→ 85%


Kino ..→PACIFIC RIM Útok na zemi (24.7.2013)

22. září 2013 v 19:53 | All€$a |  Kino

Je pravda, že na tenhle film jsem původně nechtěla. Ale Petr chtěl, tak jsme šli na ten. Musim říct, že mě celkem překvapilo, že mě bavil :D ne že by mě takovýhle filmy přímo nudily :D ale takových o zničení země, o marťanech, životu PO zničení země, o tranformerech :D a podobně, je hafo. Takže občas by to chtělo změnu, ne? Ale jsem celkem ráda že sem na něj šla, akorát sem teda hned na začátku málem brečela :D na konci teda taky, ale to se občas stává. Ale hned na začátku? :D


→80%


Kino ..→R.I.P.D.-URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (23.7.2013)

22. září 2013 v 19:48 | All€$a |  Kino
Poslední dobou chodim hooooodně do kina :P :D Takže když na něco půjdu, tak si to sem napíšu :P Proč ne, že :D Je fajn, když si člověk taky po pár letech bude něco pamatovat, i když to bude to, že dost chodil do kina :D

→ R.I.P.D.-URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů


Viděli ste někdo tenhle film? Já v úterý. Mě se teda celkem líbil. Možná sem nenáročnej divák :D Petrovi se moc nelíbil :P Ani články co sem četla, ten film moc nechválí. Je to taková ptákovina, no :P Ale to se podle traileru dalo dost čekat :D


Celkem dobrej film. Trošku magořina, příde mi to jako několik filmů dohromady :D ale celkem sranda, takže pohoda :)

→75%


Růže co vydrží 730dní

21. září 2013 v 11:42 | All€$a |  Diary
Už jsi slyšela o růži, co vydrží 730 dní? Myslíš že je to podvod, nebo to tak vážně je?
Já jsem jednu nedávno dostala. Mám jí asi... 2-3 měsíce a zatím vypadá pořád stejně. Takže něco na tom asi bude ;) Je něčím napuštěná, takže asi fakt vydrží. Akorát teda nevoní, no :D


Já mám rudou. Tyhle barvičky sou ale taky moc pěkný. Chci tu fialovou, obě modrý a tu černou :D Ale ta růže stojí cca 300, takže asi nic, no... :D

Demi Lovato - Heart Attack

21. září 2013 v 11:41 | All€$a |  Music

Ask me ;) :)

20. září 2013 v 18:05 | All€$a |  Diary
Ptejte se mě, na co chcete, klidně anonymně ;) :)
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓


Chceš spřátelit?

17. září 2013 v 11:49 | All€$a |  Spřátelíš?
Jestli chceš spřátelit (SB), tak do komentářů vyplň tento dotazník:
1. Tvůj blog
2. Přezdívka, pod kterou si tě mám uložit
3. Proč chceš spřátelit?

Návštěvnost 9.9.-15.9.2013

16. září 2013 v 17:13 | All€$a |  Blog
Pondeli: 1
Utery: 0
Streda: 17
Ctvrtek: 46
Patek: 80
Sobota: 33
Nedele: 13

Celkem: 190

Koncem týdne se to pěkně rozjelo, děkuju ;)9. duch → ^^♥_ _♥^^ - záhlaví ↓ tu

Pátek 13.

13. září 2013 v 19:58 | All€$a
Pátek třináctéh je v mnoha zemích považován za nešťastný den. Chorobná obava z tohoto data se nazývá paraskavedekatriafobie nebo též friggatriskaidekafobie a jedná se o speciální formu fóbie z čísla 13 (triskaidekafobi). V latinskoamerických zemích je spíše rozšířena táž pověra o úterý třináctého(trezidavomartiofobia).
Na Velký pátek byl ukřižován Ježíš Kristus a při Poslední večeři sedělo u stolu třináct lidí a ten třináctý z nich byl Jidáš, který Krista zradil.
Židé považovali třináctku za nešťastnou, protože třináctým písmenem v hebrejské abecedě je písmeno M, což je první písmeno ve slově Mavet, které znamená "smrt."
Zcela reálný základ má tato pověra v pátku 13. října 1307. Právě tento den začal francouzský král Filip IV. Sličný s pronásledováním a zatýkáním templářů, po kterém následovalo mučení a smrt mnoha z těchto rytéřů a následný zánik řádu. Od tohoto dne následovníci templářů považovali pátek třináctého za ďábelský a nešťastný den.
V některých zemích, například ve Španělsku a Latinské Americe je za nešťastný den považováno úterý třináctého.

Věříte na to, že v pátek 13. budete mít smůlu? Stalo se vám někdy něco špatného v tento den?
Moje mamka, když chodila do školy, dostala na ,,smolný'' den tři jedničky. A já měla 13. června svátek a taky to byl pátek a byl to skvělej den.

Literární soutěž - Setkání s Alexandrem Sterlingem (Upíří polibky)

11. září 2013 v 18:29 | All€$a |  Jednorázovky .. ??
Nedokážu ani popsat, jak jsem se cítila, když jsem ho uviděla. Seděl tam na lavičce a jeho černé vlasy mu čechral vítr. Alexandr. Pomalu jsem šla k němu. Prohlížela jsem si jeho zadumaný výraz. Jako by byl v jiném světě a tenhle nevnímal. ,,Ahoj.'' ,,Ahoj. Tak si přišla.'' ,,Jo.'' Obdarovala jsem ho svým úsměvem a sedla si vedle něj.
Po chvilce mlčení a přemýšlení, jak je úžasnej, promluvil: ,,Tak co budeme dělat? Chceš... se jít třeba projít?'' ,,Jasně, to bude fajn.'' Zamířil k lesu, který byl pár metrů od nás. Hm, procházka lesem, jak romantické. Řekla jsem si.

Rozebírali jsme úplně všechno. S ním jsem se cítila tak v pohodě, v klidu. Většinou to tak u kluků nemívám. Ale on je úplně jiný. A to je na něm to nejlepší. I když ty hluboké tmavé oči… ,,Posloucháš mě?'' ,,Cože? Ach… promiň, byla jsem nějak… mimo.'' Zasmál se: ,,To je v pořádku.'' ,,Co si říkal?'' ,,Že už jsme skoro na místě.'' ,,Na místě? Kde?'' ,,Uvidíš.'' Myslela jsem, že se jdeme prostě jen projít, zatím co on měl jasný cíl. Po pár minutách jsme se zastavili u srázu. Zrovna zapadalo slunce. Stáli jsme u velkého stromu a koukali jak zlaté paprsky pomalu mizí za obzorem.
,,Myslím si, že se lidé čím dál míň svěřují. Co myslíš?'' Kývla jsem. ,,A to je škoda, nemyslíš?'' ,,To ano. Lidi by si mohli víc důvěřovat. Hlavně když jim na někom záleží.'' Trochu se přisunul ke mně blíž. Teď jsem už začala být trochu nervózní. Doufám, že se mi neklepají kolena a nejsem rudá. ,,Jsi hrozně fajn holka.'' ,,Vážně?'' ,,Vážně.'' V tom se ke mně naklonil a políbil mě. V takový konec jsem ani nedoufala, byla jsem ráda, že ho aspoň uvidím. Ale… no páni. Ten nádherný hřejivý pocit blaha. Nevím jak dlouho to trvalo, ale byla jsem jako v sedmém nebi. Pak jsem si s přitroublým zamilovaným výrazem položila hlavu na jeho rameno.
7. duch → M..u - 4 - (?)