Prosinec 2012

Jsem jaká jsem ^^

17. prosince 2012 v 16:15 | All€$a |  Diary
Než mě odsoudíš, obuj si moje boty a přejdi moji cestu, přejdi moji minulost, okus moje slzy, zažij mojí bolest, radost, přejdi roky, kterými jsem prošla, klopýtni na každém kameni, na kterém jsem klopýtla. Za každým klopýtnutím vstaň a jdi dál tak, jak jsem to udělala já. A až potom můžeš moje chování soudit a tvrdit, že mě znáš.
------------------------------------------------------------------
Nepleť si mojí povahu s mojím chováním..
Moje povaha je to,kdo jsem JÁ..
A moje chování záleží na tom,kdo jsi TY ;)
-----------------------------------------------------------------


-----------------------------------------------------------------
Abych pravdu řekla, jen málo kdo mě OPRAVDU ZNÁ. Možná o mě něco víš, možná se známe i pár let. Ale to neznemená, že o mě víš všechno. Jen pár lidem řeknu, jak se opravdu cítím. Jen pár lidí ví, co mám ráda, co mi vadí. A kdo o mě snad úplně všechno? Jsou to dva lidé, kterých si moc vážím a mám je ráda. A děkuju, že je mám, protože bez nich....
♥♥♥ Petr ♥♥♥ Monča ♥♥♥

12:12 , 12.12.2012

12. prosince 2012 v 12:12 | All€$a |  Diary
Magické datum ... ???


Pátrání po nezvěstném muži s trvalým bydlištěm na kroměřížské radnici trvalo policii osm dní. Majitel hrobu se nakonec sám přihlásil na policii.
"V úterý se na obvodní oddělení v Uherském Hradišti dostavil majitel hrobu, který se k věci vyjádřil," řekla jihlavská policejní mluvčí Jana Kroutilová.
"Dále se nám podařilo vypátrat osobu, která byla u umístění náhrobku přítomna," dodala Kroutilová s tím, že nyní policie ověřuje pravdivost získaných informací.
"Nezjistili jsme důvodné podezření ze spáchání trestného činu," dodala mluvčí policie.
Jak se iDNES.cz podařilo zjistit, Josef Král přímo policii vyloučil, že by na datum 12. prosince plánoval sebevraždu. Podle interních policejních zdrojů byla celá věc míněná zřejmě jako schválnost vůči muži, jehož jméno je na pomníku uvedeno.
Šestapadesátiletý muž, jehož datum narození, ale i "datum smrti" stanovené na magické datum 12. prosince 2012 stojí vytesáno na náhrobku na jihlavském hřbitově, žije se svou ženou v obci nedaleko Kroměříže.
Král policii také řekl, že si nepřeje komunikovat s médii.

Skrývá se před exekutory

Josef Král má trvalé bydliště na Městském úřadě v Kroměříži, zřejmě z důvodu pronásledování exekutory. Jeho dluhy mohou být i důvodem, proč někdo nechal pomník s datem budoucí smrti vyrobit.
Neobvyklého hrobu, na němž je napsáno, že letos 12. prosince zemře v 56 letech muž, který se narodil v roce 1956, si všiml badatel Vilém Wodák a upozornil na něj redaktora MF DNES. Ten nález ohlásil na policii - mohlo jít o přípravu sebevraždy, nebo třeba i vraždy.
Letitý hrob, nad kterým se náhrobek skví, je jinak zarostlý travou. Přestože byly nedávno Dušičky, chybí na něm svíčky, věnce či květiny. Hrobové místo je ale ve hřbitovní evidenci vedeno právě na Josefa Krále.
Deska s nezvyklým datem není nad hrobem upevněna. Za podstavcem je odložený další náhrobek, podle něhož byl před sto lety na stejném místě pochován Karel Štěpán, mistr pekařský. A s ním je spojena další dvanáctka v nezvyklém případu. Štěpán totiž zemřel v roce 1912.
Nad hrobem s datem smrti vytesaným předem je i další jméno muže narozeného v roce 1948, který zemřel v roce 1999 v jednapadesáti letech


Návrat do minulosti

10. prosince 2012 v 15:49 | All€$a |  Jednorázovky .. ??
Ulehala si do postele. Po chvíli, co si usnula, vrátila se ti ta příšerná noční můra. Ten oheň, který ti všechno vzal. Ten strašný žár, si do teď pamatuješ.
,,Ale prosímtě, minulost se nedá změnit.'' ,,To by ses třeba divila.''
S úsměvem na rtech a plamínkem v očích se otočíš a odcházíš. Myslíš, že to vyjde? Nikdo tuhle teorii nepotvrdil. Co když se něco stane, a všechno bude ještě horší než předtím? Nad tím nepřemýšlíš. Nedokážeš myslet na nic jiného. To je pochopitelné.
Kolem zapálíte svíčky. Sedíš v kruhu těch plamínků a posloucháš ten hlas. V pozadí hraje hudba. Tajemné tóny, které tě uklidňují a děsí zároveň. Tak strašně si přeješ, aby se všechno povedlo. Musí to přece dopadnout dobře. Aspoň tohle. Tahle jediná věc v tvém životě, by se mohla podařit.
V hlavě ti běhá spousta myšlenek. Hlas ti řekne, že máš přestat myslet. Ať se uklidníš, ponoříš se do hudby a máš čistou hlavu. Snažíš se, ale není to tak lehké. 'Po chvíli vážně myšlenky vypudíš z hlavy. Jen tak sedíš, jako bezduchá. Začínáš se jakoby ponořovat do temnoty. Je to zvláštní pocit, trochu se bojíš. Temnota je čím dál hlubší.
Najednou jakoby tě něco uhodilo do hlavy. Otevřeš oči. Kde to si? Opráskané zdi, rozbitá okna, podlaha... no, tomu se ani nedá říkat podlaha. Ale přece to tu znáš. Sem sis chodívala hrát jako malá. Vaši se o tom nikdy nedozvěděli, protože kdyby to věděli, asi by tě přerazili. Ten dům je tak starý.
Vyběhneš na ulici. Rozhlížíš se, vzpomínáš, kudy se tam šlo. Je to přeci jen už pár let zpátky, kdy si tu naposledy byla. A i když ses zapřísahala, že se sem už nikdy nevrátíš... je to důležité, a můžeš tím všechno změnit.
Běžíš prázdnou ulicí, prohlížíš si všechno kolem. Hřiště pro děti, les, domy, na které sis vzpomínala. Do některých sis chodila hrát za svými kamarády. Kamarády, kteří by tě teď už jen stěží poznali. Jak ty ses změnila...
Už si konečně v cíli. Vidíš to auto. Musíš tomu všemu zabránit. Ale jak? Vzpoměla sis, že poblíž je malý obchůdek se smíšeným zbožím. Rychle si tam zamířila. Nemáš peníze, co teď? Nevíš jak to udělat jinak, takže ukradneš kapesní nůž.
Ostrá bolest hlavy tě na chvíli znehybněla. Vidíš před očima, co se tenkrát stalo. Dvě auta, pak další... všechno začlo hořet... nakonec ten velký výbuch... Hned si se zase vrátila do reality. Snad není pozdě?
Běžíš rychle zpátky. Ještě to stihneš. Nožem si začala do gum auta dělat díry. Pomůže to?
Proděravěla si všechny gumy. Ještě si trochu poškrábala lak auta, aby to vypadalo, že to byli nějací vandalové. Už scházeli po kamenných schodech. Rychle si zaběhla za strom opodál, abysi tě nevšimli. Když uviděli auto, začli hrozně nadávat. Byli úplně v šoku.