Jako den a noc - 4.kapitola

26. října 2012 v 15:00 | All€$a |  Jako den a noc

Po pár dnech hladovění, se Ben rozhodl teda zkusit nějaké to zvíře. Amanda mu všechny útoky na lidi vždycky překazila. A on už byl strašně hladový a slabý.
Zrovna pršelo, takže se brodil blátem. Amanda mu byla po boku. Už ho to vážn štvalo. Nemůže nic dělat podle svého.
Proběhl kolem jelen. Byl trochu zraněný, takže neběhal moc rychle. Ben se podíval na Amandu a vyběhl za ním. Skoro hned ho chytil. Zakousl se do něj. Možná to bylo tím hladem, ale byl celkem chutný. Lepší než nic.
,,Spokojená?" ,,Ano, jistě." ,,Tak už můžeš jít, ne?" ,,Myslíš, že když týden nebudeš jíst lidi a pak zakousneš jednoho jelena, tak že hned odejdu? Ne." ,,Bezva."

Ben si pomalu začal zvykat na chuť zvířecí krve. Občas měl sice chuť i na tu lidskou... ale dalo se to vydržet. A čím dýl byl s Amandou, trochu mu přestala vadit. Byla s ní celkem sranda. Možná se to nezdá, na anděla. Ani on tomu nemohl uvěřit. Běhali spolu po lesích, vyprávěli si historky. Amanda si z něj občas vystřelila a on jí to oplácel. Život byl o trochu zábavnější.
*Možná je dobře, že se objevila, že je se mnou. Aspoň nejsem tak sám... co to plácám. To je blbost.* ,,Co ti je?" Zrovna seděli u ohně, který Amanda rozdělala, byla jí trochu zima. Ben zíral do ohně a mračil se. ,,Nic mi není. Co by bylo?" ,,Já nevím... jen jsem se zeptala." ,,Tak se neptej." Zvedl se a odešel.
Po nějaké chvíli, kdy chodil po lese a přemýšlel, uslyšel křik. Byl si skoro jist, že to byla ona. Rychle se vydal tím směrem, od kud slyšel křik. Běžel co nejrychlej mohl. Dorazil k jeskyni, kde přebýval. Oheň byl uhašený, deky poházené, pár stromů polámaných. Ale ji nikde neviděl. ,,Amando? Kde si?!" ,,Tady..." Zašel kousek za jeskyni. Seděla tam, měla potrhané šaty, byla odřená a z hlavy jí trochu tekla krev.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | E-mail | Web | 7. listopadu 2012 v 16:29 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá jestli odolá touze ji vysát, když má její krev tak blízko..
Pěkný díl! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama